Hakkımızda

Virtual Güvenlik

VIRTUAL GÜVENLİK

Güvenli Hissedin

Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik kamera ve alarm olan ve yalnızca Kocaeli’nde hizmet veren Virtual Güvenlik; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan Secom Alarm Kocaeli Çözüm Ortağı (Virtual Güvenlik) şirketi, sürekli olarak müşterilerine en iyisini verebilmek adına çaba sarf etmektedir.


Virtual Güvenlik, iş güvenliği ve yaşam alanlarının güvenliği için uçtan uca hizmet ve çözümleriyle müşterilerinin “Güven içinde” olmalarını sağlayan; bilgisi, deneyimi ve mühendislik alanındaki uzmanlığı ile müşterilerine katma değer sunmaktadır.


Köklü geçmişiyle Japon Güvenlik uzmanı olan, Türkiye’de önde gelen Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş, Dünya genelinde 60 bini aşkın çalışanlarıyla 19 ülkede 3,3 milyon aktif alarm abonesi olan ve yerel ihtiyaçlara göre özel olarak geliştirilmiş hizmetler sunmaktadır. Virtual Güvenlik, Secom alarm iş birliği ile uzman olduğu mühendislik hizmetleriyle ulusal ve uluslararası kuruluşlara elektronik güvenlik sistemleri çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.


Virtual, Japon Güvenlik Devi uluslararası markanın Kocaeli’nde çözüm ve iş ortağı olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan iş prensibi ile anahtar teslim proje hizmetleri sunan elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.


Virtual Güvenlik’in ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı yaklaşımı, yenilikçi teknolojisi, yüksek bilgi birikimi ve kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün, hizmet ve çözümleri merkez alan yönetim anlayışı vardır.


Elektronik güvenlik alanında müşterilerin ihtiyaç duyduğu ve bu konuda çözüm ortağınız olacak şekilde yapılanmış, profesyonel hizmet ve çözüm sunan Virtual Güvenlik siz değerli müşterilerimizi daha yükseğe taşımak için çalışmaktadır.

Güvenli Hissedin

Güvenliğiniz İçin Bize Ulaşın Bize Ulaşın