İşyeri Güvenlik Sistemleri

İşyeri Güvenlik Sistemleri | Virtual Güvenlik

İşyeri Güvenlik Sistemleri

Virtual Güvenlik İş Yeri Hırsız Alarm Sistemi, iş yerinize izinsiz bir giriş olduğunda devreye girerek anında Virtual Güvenlik Alarm Merkezi’ ni bilgilendirir. Virtual Güvenlik Alarm Merkezi tecrübeli çalışanları sizi arayarak tehdidi teyit eder ve gerekli durumlarda kolluk kuvvetlerini (polis/jandarma) işyerinize yönlendirir. Virtual Güvenlik İşyeri Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır. Virtual Güvenlik Hırsız Alarm Sistemleri günlük, haftalık, aylık aktivite raporlamaları gibi hizmetler sunmaktadır.

Dünyada 14 ülkede 3.3 milyon Alarm abonesi bulunan üstün Japon güvenlik markası Virtual Güvenlik teknolojik altyapısı, sunduğu kaliteli ürün ve hizmet ile hızla artış gösteren hırsızlık olaylarına karşı mal kaybının ya da travma ile sonlanacak tatsız durumların önüne geçebilmek için caydırıcı önlemler sunmaktadır.
Hırsız Alarm Sistemleri | Virtual Güvenlik

Hırsız Alarm Sistemleri

Virtual Güvenlik Alarm Sistemi ile iş yerinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak Virtual Güvenlik Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Yangın Ve Gaz Alarmı | Virtual Güvenlik

Yangın Ve Gaz Alarmı

Virtual Güvenlik Alarm Sistemine entegre edilebilen duman, ısı ve gaz algılama dedektörleri ile yangın ve gaz zehirlenmesi durumlarına karşın etkin önlem almış olursunuz. Olay anında harici ve dahili sirenler devreye girer ve yüksek sesli uyarı sağlar. Virtual Güvenlik Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size veya belirlediğiniz kişilere bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık Alarmı | Virtual Güvenlik

Acil Sağlık Alarmı

Virtual Güvenlik Alarm Sistemine entegre edilen bu sistem sayesinde, işyerinizde acil ambulans gereken duruma en hızlı şekilde ilgili birimlerin uyarılması ve ambulans sevk edilmesini sağlar.

Su Baskını Alarmı | Virtual Güvenlik

Su Baskını Alarmı

Virtual Güvenlik Alarm sistemine entegre edilen su baskını dedektörü ile işyerinizde meydana gelebilecek bir su baskını durumunda alarm oluşturur. Alarm Merkezimize ulaşan sinyaller sonrasında uzman operatörlerimiz teyit amaçlı önce abonemize sonra ilgili kolluk kuvvetlerine bilgi verir.

Panik Butonu | Virtual Güvenlik

Panik Butonu

Virtual Güvenlik Alarm Sistemi’nde tehdit, hırsızlık girişimi ve benzeri panik durumlarında tek tuşla acil polis ihtiyacınızı Virtual Güvenlik Alarm Merkezi’ne iletebilirsiniz. Gelen sinyal anında polis merkezine bildirilerek adrese polis yönlendirilmesini sağlar.


* Bu ürünler kiralıktır.